Kontakt

Opis doświadczenia

Jestem instruktorem fundacji cfbt.pl. Moja strażacka droga rozpoczęła się od dziennych studiów mundurowych w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, gdzie zdobyłam tytuł inżyniera bezpieczeństwa pożarowego, a następnie magistra. Kolejnym krokiem była  służba w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej, gdzie przez półtora roku wyjeżdżałam do zdarzeń jako dowódca zastępu. Po tym czasie podjęłam decyzję o przeniesieniu się i od 8 lat zajmuję się dydaktyką.

Na co dzień pracuje w systemie 8-godzinnym i zajmuję się szkoleniem strażaków. Prowadzę zarówno zajęcia teoretyczne i praktyczne. Dziedziną którą najbardziej się interesuję są pożary wewnętrzne,  a także fizykochemia spalania, która pomaga mi w zrozumieniu tego co dzieję się podczas takiego pożaru. Moja praca wymaga ode mnie ciągłego doskonalenia, poszukiwania wiedzy i szkolenia się. Dzięki temu nie sposób się nudzić.

Brałam udział w wielu szkoleniach i warsztatach na terenie kraju m.in. dotyczących gaszenia pożarów wewnętrznych, zagrożeń w pobliżu sieci i urządzeń elektrycznych w czasie akcji ratowniczych.

Od zawsze byłam i jestem osobą bardzo aktywną, sport, nowe wyzwania to jest to, co najbardziej lubię. W swoim życiu próbowałam wielu rzeczy: nurkowałam, trochę się wspinałam, skakałam ze spadochronem. Uwielbiam chodzić po górach, udało mi się latem oraz zimą wejść na Rysy;) Staram się działać profesjonalnie i angażować w powierzone mi zadania.